Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Korchów Pierwszy - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

950 000 zł3 642 m² 260,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna przy jednej z głównych ulic w mieście, umożliwiająca dobre oznakowanie prowadzonej działalności! ul. Krzeszowska, biłgoraj Położenie i okolica: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dobra

Dobra(Korchów Pierwszy + 22 km)

1 600 000 zł2 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana istniejącym budynkiem oraz koncepcją na rozbudowę budynku pod nowoczesny dom seniora. Inwestycja przewidziana jest jako wysokiej klasy ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Księżpol

Księżpol(Korchów Pierwszy + 6 km)

419 000 zł311,90 m² 1 343,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w spokojnej miejscowości gminnej Księżpol Położenie i okolica: księżpol - miejscowość gminna pełniąca funkcję lokalnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dereźnia-Zagrody

Dereźnia-Zagrody(Korchów Pierwszy + 17 km)

229 000 zł12 700 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,27 ha z możliwością zabudowy Dereźnia Majdańska, gmina Biłgoraj Położenie i okolica: - korzystne położenie w niewielkiej, spokojnej miejscowości, -.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 478 m² 39,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na obrzeżach miasta Biłgoraj, ul. Batorego Położenie i okolica: działka zlokalizowana przy drodze powiatowej , tuż przy granicy miasta, bezpośrednie sąsiedztwo stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Parkowa

Roztocze,Biłgoraj(Korchów Pierwszy + 19 km)

1 500 000 zł190 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 079 m²

Stylowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem i energooszczędnymi rozwiązaniami na cichym, spokojnym osiedlu ul. Parkowa 56, m. Biłgoraj Dom przy ulicy Parkowej to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zawadka

Zawadka(Korchów Pierwszy + 4 km)

99 000 zł3 994 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna w wygodnej lokalizacji Zawadka, gm. Księżpol Położenie i okolica: działka zlokalizowana w spokojnej, czystej ekologicznie miejscowości, najbliższe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rogale

Rogale(Korchów Pierwszy + 12 km)

109 000 zł1 747 m² 62,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

17- arowa działka budowlana w podmiejskiej miejscowości Rogale, gm. Księżpol Położenie i okolica: -działka dogodnie położona bezpośrednio przy powiatowej drodze o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 650 zł66,85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z z przestronnym tarasem na dachu Biłgoraj, ul. Kochanowskiego Atuty inwestycji: doskonała lokalizacja - centrum miasta w zasięgu ręki imponujący taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Gromada

Gromada(Korchów Pierwszy + 22 km)

159 000 zł4 192 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przeznaczona pod usługi, produkcję lub magazyn zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej! Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w korzystnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Korchów Pierwszy

Korchów Pierwszy,lubelskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez pośrednika Dom wolnostojący w Korchowie Pierwszym, powiat Bilgorajski Powierzchnia użytkowa 200m2 Powierzchnia działki 0,50h(5000m2) Sprzedam przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Korchów Pierwszy

Korchów Pierwszy,lubelskie

129 900 zł2 900 m² 44,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2900 m2 Korchów Pierwszy 138, gm. Księżpol nowa lepsza cena! Działka budowlana w spokojnej okolicy, w części porośnięta pięknymi drzewami, z dostępem do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Korchów Pierwszy

Korchów Pierwszy,lubelskie

44 500 zł14 800 m² 3,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,48 ha Korchów Pierwszy, gmina Księżpol lokalizacja Działka rolna położona w obrębie miejscowości Korchów Pierwszy [ok. 1500 m od miejscowości] Dojazd drogą gruntową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij